Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Rozbudowa marketów.

Photo / News

Rozbudowa marketów.

 

    Sklepy zajmują coraz większą powierzchnię...

...i wciąż się rozbudowują.

 

    Wnętrza dzisiejszych sklepów przypominają "Wesołe Miasteczka" z ogromną ilością miejsc rozrywki, kinami, jadalniami, miejscami dla dzieci i dorosłych i śmiało można je nazwać "Sklepowymi Miasteczkami". Właściciele Hipermarketów stworzyli koncepcję miejsca, gdzie klient oprócz zwykłych codziennych zakupów, spędzi swój wolny czas w sposób rekreacyjny.

     Od dłuższego czasu wrocławianie są świadkami rozbudowy, już wcześniej dużego centrum handlowego "Magnolia" znajdującego się przy ulicy Legnickiej. Rozbudowa postępuje pełną parą i nie wiadomo kiedy się zakończy. W starym holu głównym właściciele terenu umieścili makietę z planami budowlanymi marketu. Makieta prezentuje się bardzo dobrze, a klienci i handlowcy już nie mogą się doczekać kiedy będą mogli podziwiać efekt końcowy rozbudowy ich ulubionego sklepu. Pomimo pewnej uciążliwości przy wejściu do Magnolii, gdzie budowa wre, a klienci przechodzą po prowizorycznie zmontowanym pomoście z dykty, sklep pracuje bez utrudnień, a klienci jak zawsze dopisują i nie zraża ich chwilowy budowlany wygląd wejścia do centrum.


Głosuj (0)

kwiska 17:18:35 19/09/2014 [Powrót] Komentuj
Avatar


Dodaj do UlubionychLinki

Ulubieni

Archiwum

2014
Grudzień
WrzesieńKsięga

Księga Gości 0
Dodaj do Księgi
licznik: 3336Inne

Strona Główna
Świat zakupów.
Kwiska - typowa konsumentka